*** Penzion Cervene Blato ubytovanie Trhove Sviny

Penzion Trhove Sviny Cervene Blato Ubytovanie Penzion Červené Blato Trhové Sviny:
Červené Blato je novo zrekonštruovaný penzión s reštauráciou s celoročnou prevádzkou. Penzión Vám ponúka vysoký štandard za veľmi priaznivé ceny v krásnom a pokojnom prostredí lesov Novohradských hôr. Ubytovanie s rodinnou atmosférou v penzióne Červené Blato sa nachádza v pokojnom prostredí na samote medzi mestámi Treboň a Nové Hrady.

Penzion Červené Blato Trhové Sviny ubytovanie:
Maximálna ubytovacia kapacita je 45 lôžok a to 33 pevných lôžok + 11 prísteliek. Ubytovanie je situované v 5 dvojposteľových, 2 trojposteľových a 3 štvorposteľových izbách a v 1 päťposteľovej izbe. Každá izba je vybavená rozkladacou prístelkou. Štandardné vybavenie, vlastné sociálne zariadenie, farebná televízia a prístup na internet je vo všetkých izbách.

Červené Blato penzión ubytovanie Trhové Sviny reštaurácia:
Reštaurácia ponúka príjemné posedenie v poľovníckom štýle a je vhodná na organizovanie slávnostných príležitostí ako sú napríklad svadby, oslavy, obchodné jednanie atp. Kapacita reštaurácie je 55 miest + posedenie na terase. Varí tu hotové jedlá, minútky aj špeciality, čapujú pivo - Budvar.

Trhové Sviny ubytovanie Červené Blato penzión služby:
Bezplatne parkovanie auta je v zabezpečenom objekte penziónu. Otváracia doba reštaurácie nedeľa až štvrtok 10-21 hodín, piatok a sobota 10-23 hodín.

Dovolenka v Novohradských horách Trhové Sviny Penzion Červené Blato:
Rezervácia ČERVENÉ BLATO je iba 200m od penziónu. Náučné chodníky umožňujú priechod mäkkým terénom. Uprostred cesty je vybudovaná terasa s výhľadom na rašelinové jazierko. CHKO Červené Blato má svoje kúzlo vo všetkých ročných obdobiach. Pri návšteve v júni Vás poteší kvety rojovníku bahenného, malého kríku s omamnou vôňou. S Červeným blate je nerozlučne spätá história výroby skla v Jiríkovej doline - bývalej sklárskej obci na kraji blat. So súčasnou rezerváciou má dnes už bývalá skláreň spojitosť najmä z dôvodu intenzívnej ťažby rašeliny. Tou sa v sklárni od roku 1860 kúrilo, lebo tou dobou boli zásoby dreva z okolitých lesov takmer vyčerpané.

Novohradské hory penzion Červené Blato ubytovanie v Trhových Svinoch aktivity:
Penzión leží priamo v srdci cyklotrás, ktoré križujú Treboňsko. Na týchto trasách je veľa turisticky zaujímavých cieľov, hubárský raj. Možnosť rybolovu v Novohradských športových rybníkoch (cca 5km). Kúpele Aurora a Bertiny lázne v Treboni (cca 16km). Wellness služby nájdete v Nových Hradoch (cca 10km). Lyžovanie si môžete užiť v neďalekom rakúskom stredisku Harmanschlag (cca 30km). Nič sa nevyrovná kúpaniu v pieskovňach ťahajúcich sa údolím Lužnice od Chlumu u Trebone cez Suchdol nad Lužnicí (cca 8km), svet bazénov s príjemne teplou slanou vodou a mnohými vodnými atrakciami Sole Felsen Bad v Gmünde (cca 15km).
Penzion Trhove Sviny Cervene Blato - Pri hotely je vlastné parkoviskoPenzion Trhove Sviny Cervene Blato - hotel má reštauráciuPenzion Trhove Sviny Cervene Blato - možnosť pripojenia na internetPenzion Trhove Sviny Cervene Blato - k dispozícii letná terasaPenzion Trhove Sviny Cervene Blato - k dispozícii kavareňPenzion Trhove Sviny Cervene Blato - Iybz sú vybavené televízoromPenzion Trhove Sviny Cervene Blato - Izby s vlastnou kúpelkouPenzion Trhove Sviny Cervene Blato - Izby s vlastnou toaletou